Podmínky služby

Vítejte na stránkách Valediction Memorial . Přístupem na stránky www.valedictionmemorial.org souhlasíte s těmito podmínkami služby a zavazujete se jimi. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, webové stránky nepoužívejte.

Používání webových stránek

  • Abyste mohli používat tyto Webové stránky a veškeré služby zde nabízené, musíte být starší 18 let.
  • Souhlasíte s tím, že nebudete Webové stránky používat k žádnému nezákonnému nebo zakázanému účelu nebo způsobem, který by mohl poškodit, znemožnit, přetížit nebo znehodnotit Webové stránky.
  • Nesmíte se pokoušet získat neoprávněný přístup k jakékoli části Webové stránky nebo k jakýmkoli systémům či sítím připojeným k Webové stránce.

Duševní vlastnictví

Obsah, design a grafika na těchto Webových stránkách jsou chráněny zákony o duševním vlastnictví a jsou majetkem společnosti Valediction Memorial nebo jejích poskytovatelů licencí. Bez našeho předchozího písemného souhlasu nesmíte žádný obsah z těchto Webových stránek používat, reprodukovat ani šířit.

Obsah vytvořený uživatelem

  • Uživatelé mohou na Webové stránky vkládat komentáře a další obsah. Tím nám udělujete právo tento obsah používat, reprodukovat, upravovat a zveřejňovat na Webových stránkách.
  • Souhlasíte s tím, že nebudete odesílat žádný obsah, který je nezákonný, hanlivý, urážlivý nebo porušuje práva jiných osob.

Zřeknutí se odpovědnosti

  • Informace uvedené na těchto webových stránkách slouží pouze k obecným informačním účelům. Neposkytujeme právní, finanční ani odborné poradenství. Před rozhodnutím na základě informací z těchto Webových stránek byste měli vyhledat odbornou radu.
  • Nepodporujeme, nezaručujeme ani neručíme za přesnost nebo spolehlivost jakýchkoli informací na těchto Webových stránkách. Webové stránky a jejich obsah používáte na vlastní nebezpečí.

Odkazy třetích stran

Webové stránky mohou obsahovat odkazy na webové stránky třetích stran. Tyto odkazy jsou poskytovány pro vaše pohodlí, ale my tyto webové stránky neschvalujeme ani nekontrolujeme. Nejsme zodpovědní za obsah nebo postupy těchto externích stránek.

Omezení odpovědnosti

V maximálním rozsahu povoleném zákonem neneseme odpovědnost za jakékoli přímé, nepřímé, náhodné, následné nebo sankčně nahrazované škody vzniklé v důsledku vašeho používání těchto webových stránek.

Změny podmínek poskytování služeb

Vyhrazujeme si právo tyto Podmínky služby kdykoli upravit nebo revidovat. Aktualizované podmínky budou účinné okamžitě po zveřejnění na Webových stránkách. Je vaší povinností tyto podmínky pravidelně kontrolovat.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky týkající se těchto Podmínek služby, kontaktujte nás na adrese [email protected].